Pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka - fotoksiążka

02:28:00
21. i 22. stycznia to daty, które powinniśmy znać i o których pamiętać. Dzień Babci i Dzień Dziadka - te dni świętujemy z tymi, którzy dali życie naszym rodzicom. To coś pięknego! I choć uważam, że każdy dzień jest dobrą okazją do tego, by bliskim okazywać miłość oraz pamięć, to dobrze, że w kalendarzu są takie daty, które przypominają nam, że powinniśmy się zatrzymać w codziennej pogoni. Zwolnić, porozmawiać, posłuchać historii sprzed lat, podzielić się nowinkami, po prostu: pobyć ze sobą. 


Im jestem starsza, tym więcej refleksji w te dni mnie dopada, ale też tym bardziej doceniam bliskość tych, którzy ze mną zostali. Moje babcie były i są wspaniałe i uważam, że każda z nich zawsze zasługiwała i zasługuje na najlepsze.

Tradycyjnie, w dniu, w którym świętujemy Dzień Babci i Dzień Dziadka, obdarowujemy te bliskie nam osoby prezentami. Jeśli szukacie inspiracji - dobrze trafiliście. Osobiście uważam, że fotoksiążka to zawsze dobry prezent na Dzień Babci i Dziadka. Ja swoim też fotoksiążki przygotowywałam - tematyczne, ze wspólnych wakacji. Każdy z nas ma w domu zdjęcia, które nadają się do takiego albumu. Większość z nich trzymamy na laptopach czy w komórkach. Jeśli nasza babcia czy dziadek nie korzysta z komputera (moje wymiatały/wymiatają w necie, ale to inna opowieść) to nawet nie wie jak wrócić do pięknych kadrów. A przecież wszyscy kochamy wspominać!Pamiętajcie - największym prezentem jest wspólnie spędzony czas. Rozmowa w cztery oczy lub chociaż przez telefon. Ale żyjemy w czasach, w których dużo podróżujemy i się przeprowadzamy, więc nie zawsze możemy komuś podarować naszą obecność. Fotoksiążka uprzyjemni oczekiwanie na kolejne spotkanie.

A Wy, jaki prezent dla babci i dziadka uważacie za najlepszy na ten wyjątkowy dzień?

Post powstał we współpracy z Printu

You Might Also Like

1 komentarze