Nieruchomości hiszpania 🏠

Nieruchomości na sprzedaż w Hiszpanii | Nieruchomości Hiszpania

Inwestorzy preferują nieruchomości na sprzedaż w Hiszpanii

Nieruchomości na sprzedaż w Hiszpanii od dawna cieszą się popularnością wśród zagranicznych nabywców, szczególnie w południowym regionie Alicante (Costa Blanca) od czasu wprowadzenia wycieczek zorganizowanych w latach 60-tych. Szczególnie preferowane są apartamenty i domy wakacyjne w Hiszpanii.

Impulsem do nowej fali turystyki w Hiszpanii był początek rozwijającej się wówczas branży hotelarskiej, rząd – który postrzegał przychody z turystyki jako bodziec gospodarczy – oraz postęp w technologii lotniczej. Po raz pierwszy samoloty pasażerskie o większej pojemności i krótsze czasy podróży stworzyły niezbędną ekonomię skali, aby wprowadzić podróże do codziennej przystępności cenowej klasy średniej.

Przywilej stylu życia, niegdyś zarezerwowany dla zamożnych, stał się teraz dostępny dla głównego nurtu konsumentów. Przystępne cenowo i wygodne podróże międzynarodowe wzmocniły globalny przemysł turystyczny w połączeniu z łatwością przepływu obcej waluty. Ten zbieg wydarzeń sprawił, że Hiszpania stała się celem podróży dla spragnionych słońca Europejczyków i globalnych podróżników pragnących poznać bogatą historię Hiszpanii i miejsca wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Wysokiej jakości nieruchomości w pobliżu morza oferują wymarzony styl życia w Hiszpanii.

Zakup Nieruchomości hiszpania – silne podstawy ekonomiczne

Po ponad 50 latach Hiszpania jest drugim najczęściej odwiedzanym krajem na świecie (po Francji) z 82 milionami turystów rocznie, co stanowi 11 procent krajowej gospodarki.

Jednak przed powrotem do rekordowej liczby turystów, nieruchomości w Hiszpanii były napędzane przez zadłużonych deweloperów i finansowane przez banki wspierające kredyty – dwa z wielu ważnych warunków wstępnych dla bańki na rynku nieruchomości. Dekadę po kryzysie na rynku mieszkaniowym wyciągnięto cenne wnioski, a hiszpańskie nieruchomości są dziś finansowane przez zdrowy kapitał własny inwestorów, a nie kredyt.

Nieruchomości Hiszpania oferują szeroki wachlarz nieruchomości lifestyle’owych na każdą kieszeń: Hiszpańskie apartamenty, kondominia, wille w zabudowie bliźniaczej, wille wolnostojące, nieruchomości wiejskie (Finca), nieruchomości nad oceanem, rozległe rezydencje pałacowe, działki budowlane i nieruchomości komercyjne. Największym wyzwaniem jest podjęcie decyzji, który styl hiszpańskiej nieruchomości odpowiada Twoim potrzebom związanym ze stylem życia.

Poza listą życzeń dotyczących nieruchomości w Hiszpanii, rozważania takie jak lokalizacja, budżet, pobliskie udogodnienia, połączenia transportowe, lotniska, sklepy, plaże, szpitale, atrakcje turystyczne, społeczności ex-pat, potencjał inwestycyjny i klimat regionalny są często częścią matrycy decyzyjnej przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii.

Więcej informacji Nieruchomości hiszpania

Chociaż niekoniecznie możemy obiecać, że będziesz mieć sąsiadów celebrytów lub ocierać się o członków rodziny królewskiej, w Real Estate Costa Blanca możemy zapewnić, że nasz zespół przyjaznych, wielojęzycznych ekspertów ds. nieruchomości pokaże Ci szeroką gamę nieruchomości do kupienia w Hiszpanii, które spełniają Twoje potrzeby i spełniają Twoje wymagania dotyczące stylu życia. Zadzwoń już dziś, aby rozpocząć.